Chronimy

Twoje aktywa naszą wiedzą!

Zapewniamy

wybór najlepszego rozwiązania!

Szkolimy

Jak skutecznie osiągnąć sukces!

Witamy na stronie firmy LOCOS

Od początku swojego istnienia LOCOS konsekwentnie realizuje strategię rozwoju zaawansowanych usług szczególnie w aspekcie szeroko pojętego bezpieczeństwa informacji oraz systemów IT.

Nasze usługi w zakresie konsultingu, wdrożeń a także audytów oferowane są na terenie całego kraju a za ich realizację odpowiedzialna jest odpowiednia wykwalifikowana kadra stworzona przez ludzi z pasją, których mocne strony to:

  • Łatwość poruszania się w obrębie zaawansowanych rozwiązań IT
  • Podejście procesowe w aspekcie definiowanych rozwiązań i zadań
  • Nacisk na pełne wykorzystanie najlepszych praktyk dostępnych na rynku
  • Nastawienie na innowacyjność i poprawa zarządzania środowiskami
  • Pełne zaangażowanie i ciągłe doskonalenia własne i zleceniodawców.

Obszar działania

Działamy na terenie całego kraju a zespół naszych ekspertów, nie jest związany jedynie z miejscem naszej działalności, ale aktywnie uczestniczy w działaniach wielu firm prężnie działających w sektorze finansowym, prywatnym oraz w administracji publicznej.

Doświadczenie

Nasze doświadczenie zostało zbudowane na podstawie setek kontroli, audytów, wdrożeń czy certyfikacji. Każde zadanie to nowe wyzwanie i każde rozwinęło nas a także spowodowało podniesienie jakości naszych usług w kolejnych zadaniach.

Kompleksowość

Jesteśmy w stanie realizować wszelkie usługi w zakresie szeroko pojętego bezpieczeństwa. Od konsultacji na etapie planowania, poprzez pomoc w trakcie wdrożenia, niezależny audyt, przygotowanie najlepszych rozwiązań, szkolenia, outsourcing wybranych usług a także pomoc w czasie kontroli zewnętrznych (np. GIODO) czy też przygotowanie do certyfikacji w zakresie międzynarodowych norm ISO (np. 27001, 20000, 22301).

Pasja

Każdy z nas posiada zupełnie inną charakterystykę, zainteresowania a to co nas łączy to pasja tworzenia czegoś razem i pozostawiania po naszych działaniach wartości dodanej. Wartości, dzięki której nasi klienci do nas wracają.

Jak działamy i jak podchodzimy do każdego zadania?

Efektem naszych prac jest poprawa bezpieczeństwa informacji we wszystkich obszarach Twojej działalności, co przekłada się na Twoją wiarygodność i pewność.

Niezależna analiza

Podstawą naszych prac jest dokładna analiza i zrozumienie celów jakie chcecie osiągnąć! Analizujemy procesy, kategoryzujemy ryzyka i przedstawiamy rekomendacje.

Szczegółowe rekomendacje

W każdym zadaniu staramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie, które opieramy na doświadczeniu oraz ciągłym doskonaleniu.

Outsourcing ABI

W ramach prac zapewniamy kompleksowe podejście w zakresie nadzoru nad ochroną danych osobowych zgodnie z wymaganiami regulacji prawnych.

Wybrani klienci