Chronimy

Twoje aktywa naszą wiedzą!

Zapewniamy

wybór najlepszego rozwiązania!

Szkolimy

Jak skutecznie osiągnąć sukces!

Witamy na stronie firmy LOCOS

Od początku swojego istnienia LOCOS konsekwentnie realizuje strategię rozwoju zaawansowanych usług szczególnie w aspekcie szeroko pojętego bezpieczeństwa informacji oraz systemów IT.

Nasze usługi w zakresie konsultingu, wdrożeń a także audytów oferowane są na terenie całego kraju a za ich realizację odpowiedzialna jest odpowiednia wykwalifikowana kadra stworzona przez ludzi z pasją, których mocne strony to:

  • Łatwość poruszania się w obrębie zaawansowanych rozwiązań IT
  • Podejście procesowe w aspekcie definiowanych rozwiązań i zadań
  • Nacisk na pełne wykorzystanie najlepszych praktyk dostępnych na rynku
  • Nastawienie na innowacyjność i poprawa zarządzania środowiskami
  • Pełne zaangażowanie i ciągłe doskonalenia własne i zleceniodawców.

O nas

Firma LOCOS powstała z pasji tworzenia rzeczy nowych i niezwykłych. Pasja ta połączyła kilka młodych osób, które spotkały się pewnego dnia i postanowiły wspólnie wykorzystać zasób wiedzy i doświadczeń.

Naszą domeną jest bezpieczeństwo informacyjne oraz teleinformatyczne. Specjalizujemy się w usługach związanych z ochroną systemów informacyjnych, środowisk IT, ochroną danych osobowych oraz wdrażaniem najlepszych praktyk w zakresie zarządzania bezpieczeństwem informacji. 

Celem naszej firmy jest pragnienie sprostania Państwa oczekiwaniom - zapewnienie najwyższej jakości usług oraz jak największego zadowolenia naszych klientów.

Dlatego też nasza oferta polega na kompleksowej obsłudze wszystkich procesów zachodzących w firmach/instytucjach. Nasze usługi skierowane są zarówno do sektora MŚP, jak również do dużych firm i korporacji. Uzupełnieniem oferty naszych usług są profesjonalne, cykliczne szkolenia z zakresu audytu i bezpieczeństwa.

Staramy się zrozumieć Państwa potrzeby biznesowe, określić ryzyka, oszacować je i dzięki temu spełnić Państwa wymagania.

Nasza kadra to eksperci w dziedzinie bezpieczeństwa, która dysponuje doświadczeniem w sektorze prywatnym, bankowym, a także  w administracji publicznej także na szczeblu centralnym. Kadra stworzona została przez ludzi, dla których bezpieczeństwo informacyjne  to pasja. Ich doświadczenie wywodzące się z różnych gałęzi IT ewaluowało w stronę zabezpieczania danych a także zapewniania coraz wyższego poziomu bezpieczeństwa systemów audytowanych.

W efekcie stworzyliśmy jeden z największych branżowych portali internetowych dot. tematyki audytu i bezpieczeństwa: www.locos.pl

 

Jak działamy i jak podchodzimy do każdego zadania?

Efektem naszych prac jest poprawa bezpieczeństwa informacji we wszystkich obszarach Twojej działalności, co przekłada się na Twoją wiarygodność i pewność.

Niezależna analiza

Podstawą naszych prac jest dokładna analiza i zrozumienie celów jakie chcecie osiągnąć! Analizujemy procesy, kategoryzujemy ryzyka i przedstawiamy rekomendacje.

Szczegółowe rekomendacje

W każdym zadaniu staramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie, które opieramy na doświadczeniu oraz ciągłym doskonaleniu.

Outsourcing ABI

W ramach prac zapewniamy kompleksowe podejście w zakresie nadzoru nad ochroną danych osobowych zgodnie z wymaganiami regulacji prawnych.

Wybrani klienci